WIELKIE SPORTOWE EMOCJE Z GWIAZDORSKĄ OBSADĄ POWRACAJĄ NA SIEDLECKĄ MURAWĘ!

  • 07.05.2019, 08:52 (aktualizacja 07.05.2019, 09:08)
  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
WIELKIE SPORTOWE EMOCJE Z GWIAZDORSKĄ OBSADĄ POWRACAJĄ NA SIEDLECKĄ MURAWĘ!
8 czerwca o godz. 16:00 na siedleckim Stadionie Piłkarskim  już po raz trzeci Agencja Rozwoju Miasta Siedlce organizuje wielkie wydarzenie sportowe! Mecz charytatywny: Reprezentacja Artystów Polskich vs. Zawodowa Reprezentacja Siedlec, pod hasłem „Rodzinne Święto futbolu”.

W drużynie Zawodowców, jak co roku zobaczymy przedstawicieli największych firm z całego regionu, a w składzie Artystów tradycyjnie już pojawią się gwiazdy ze świata sportu i show biznesu. W tym roku mecz dedykujemy chorym dzieciom z Siedlec, podopiecznym największych polskich Fundacji. W trakcie meczu wolontariusze będą prowadzili zbiórkę dla dzieci objętych pomocą Fundacji, a po sportowej rywalizacji, podczas uroczystego bankietu odbędzie się licytacja charytatywna, z której całkowity dochód zostanie przekazany na wsparcie dla potrzebujących maluchów. Przyjdźcie kibicować całymi rodzinami. Gwarantujemy wielkie sportowe emocje i moc atrakcji!

Bez Was nie gramy, zatem do zobaczenia!

Więcej szczegółów już wkrótce, zapraszamy!

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe