Wtorek, 17.09.2019

Pomoc dla Anety Chilińskiej

  • 16.05.2019, 14:41
  • Caritas Diecezji Siedleckiej
Pomoc dla Anety Chilińskiej
Uratowały się z płonącego domu w środku nocy w Łukowie. Dziś córka z mamą potrzebują pomocy.

Pani Aneta Chilińska i jej mama zostały bez dachu nad głową. Dom, w którym mieszkały w Łukowie spłonął. Spaliły się meble, wyposażenie kuchni, pokoi i  łazienki, ubrania, wszystkie pamiątki rodzinne i artykuły spożywcze. Dom łącznie z fundamentami został już rozebrany przy pomocy  sąsiadów, strażaków oraz rodziny i znajomych.  Na razie mieszkają u siostry. Poszkodowane chcą odbudować  dom. W tej sytuacja ważna jest każda pomoc. Można ofiarować materiały budowlane: cegłę, beton, części hydrauliczne. Do tej pory wsparcie zaoferował już elektryk, tynkarze, tartak. Panie otrzymały także stal. Pomoc zaoferowała również ekipa murarska i biuro projektowe oraz  kilka innych osób o wielkim i pomocnym sercu.

Bez wsparcia finansowego darczyńców Panie nie będą w stanie dokonać odbudowy. Dlatego za pośrednictwem Caritas Diecezji Siedleckiej Pani Aneta prosi o pomoc ludzi, którym nie jest obojętna ludzka tragedia 

Pani Aneta Chilińska posiada utworzone subkonto w naszej organizacji.

Wpłat prosimy dokonywać na konto:

BS Siedlce 21 9194 0007 0027 9318 2000 0260

z dopiskiem „47418 - Chilińska Aneta”

Caritas Diecezji Siedleckiej

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe