Dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej odznaczony medalem

  • 07.06.2019, 08:37 (aktualizacja 07.06.2019, 08:53)
  • Caritas Diecezji Siedleckiej
Dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej odznaczony medalem
​​​​​​​Ks. Marek Bieńkowski, dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej, został odznaczony Odznaką Okolicznościową - Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Odznaka okolicznościowa – „Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości” – została ustanowiona Uchwałą Nr 70 z dnia 8 maja 2018r. w sprawie ustanowienia odznaki okolicznościowej – „Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości”. Na mocy tej uchwały Pan Premier Mateusz Morawiecki postanowił wyróżnić osoby, które swoją zaangażowaną postawą na rzecz przemian demokratycznych włączają się w budowę wspólnoty, wzmacniają suwerenność i tożsamość narodową.

Nagrodę przyznano na wniosek Pani Minister Elżbiety Rafalskiej, a wręczył ją dziś Sekretarz Stanu Stanisław Szwed w imieniu poprzedniej Pani Minister Elżbiety Rafalskiej i obecnej Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pani Minister Bożeny Borys-Szopy.

Ceremonia wręczenia odznaki odbyła sięw budynku Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przy ul. Nowogrodzkiej 1/3/5 w sali konferencyjnej im. Andrzeja Bączkowskiego w Warszawie.

Caritas Diecezji Siedleckiej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe