Summer Show w Eurolingua

  • 17.06.2019, 13:52
  • Eurolingua
Summer Show w Eurolingua
„To co mam, to radość najpiękniejszych lat, to co mam to młodość której nie potrafię kryć, to serce, które Jeszce na wszystko stać”

– tymi słowami dyrektor Szkoły Eurolingua Pani Renata Kulik rozpoczęła Koncert Eurolingua Summer Show połączony z uroczystym zakończeniem roku szkolnego 2018/2019 w Eurolingua. Koncert odbył się w Sali widowiskowej Podlasie 12 czerwca 2019 o godzinie 18:00. Widownia zgromadziła wiele rodziców, dzieci, jak również patronów Honorowych, Mecenasów Gali Charytatywnej New Year’s Party 2019 oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych instytucji. Celem spotkania było podsumowanie działań edukacyjnych Szkoły Eurolingua. Na scenie pojawiły się dzieci – słuchacze szkoły Eurolingua, którzy zaśpiewali uwory obcojęzyczne jak również Finaliści Konkursu Around The Music 2019

Eurolingua

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe