Środa, 16.10.2019

Radny: raport o stanie miasta został przygotowany niezdarnie i niechlujnie

  • 18.06.2019, 11:15
  • WP
Radny: raport o stanie miasta został przygotowany niezdarnie i niechlujnie (fot. bialapodlaska.pl)
"Ilość błędów, jakie można tam znaleźć jest przerażająca".

Do rąk radnych trafił raport o stanie miasta podpisany przez prezydenta Michała Litwiniuka. Wzbudził on wiele kontrowersji. – Dokument, który otrzymaliśmy przygotowano niechlujnie i niezdarnie. Ilość błędów, jakie tam można znaleźć jest przerażająca. Został przygotowany fatalnie – grzmi Adam Chodziński, szef klubu radnych Zjednoczonej Prawicy.

Wtórował mu Bogusław Broniewicz, przewodniczący rady miasta z Białej Samorządowej. – Przeczytałem go z dużym rozczarowaniem. Nie spełnia moich oczekiwań, ale również myślę że większości radnych – punktuje.

Prezydenta bronił wspierający go radny Platformy Obywatelskiej i Koalicji Obywatelskiej Robert Woźniak. – Cały czas się uczymy, wierzę że urząd za rok przygotuje się odpowiednio do przygotowania tego dokumentu – podkreślał.

Mimo błędów, które w dokumentach popełniła administracja prezydenta Litwiniuka, udzielono wotum zaufania oraz udzielono mu absolutorium. Zagłosowali za tym m.in. radni Zjednoczonej Prawicy. – To ocena pracy Dariusza Stefaniuka i jego inwestycji, które teraz są realizowane – komentuje Chodziński. 

WP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe