Festyn Żeglarski w Międzyrzecu Podlaskim

  • 30.07.2019, 08:17
  • Angelika Lange
Festyn Żeglarski w Międzyrzecu Podlaskim
Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa STANICA w Międzyrzecu Podlaskim serdecznie zaprasza na Festyn!

Podczas tegorocznego festynu, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie przeprowadzona zostanie akcja zbiórki krwi oraz rejestracja dawców szpiku kostnego. Tego typu działania mają ogromne znaczenie, szczególnie w okresie letnim. Każdy dawca otrzyma karnet na godzinę bezpłatnego pływania sprzętem wodnym, ufundowanym przez stowarzyszenie. Nie zabraknie gier, zabaw i konkursów dla całych rodzin. Odbędą się również pokazy ratownictwa wodnego przy współpracy z Centrum Nurkowym z Siedlec.

 

W trakcie festynu odbędzie się Regionalny Przegląd Pieśni Żeglarskiej i Turystycznej. W zapowiedziach proszę wspomnieć, że Przegląd Pieśni Żeglarskich i Turystycznych jest formułą otwartą dla solistów i zespołów zapraszamy wszystkich chętnych.

Angelika Lange

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe