Siedlce mają nowego wiceprezydenta - Roberta Szczepanika

  • 04.09.2019, 09:31
  • Urząd Miasta Siedlce
Siedlce mają nowego wiceprezydenta - Roberta Szczepanika
Andrzej Sitnik Prezydent Miasta Siedlce powołał dziś oficjalnie Pana Roberta Szczepanika na stanowisko Zastępcy Prezydenta Miasta Siedlce. Zarządzenie w tej sprawie ukazało się dziś w Biuletynie Informacji Publicznej.

Funkcję Robert Szczepanik rozpocznie od 4 września br.
Nowemu zastępcy podlegać będą Wydziały: Dróg, Spraw Obywatelskich, Gospodarki Komunalnej, Polityki Społecznej, Urząd Stanu Cywilnego i Straż Miejska.
Robert Szczepanik, siedlczanin, 55 lat, wykształcenie wyższe (mgr historii), żonaty, dwie córki. Emerytowany oficer Wojska Polskiego (kapitan), służył między innymi w 9 Podlaskiej Brygadzie Zmechanizowanej w Siedlcach. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w jednostkach samorządu terytorialnego: w Urzędzie Miasta Siedlce i Urzędzie Gminy w Wiśniewie. Od listopada 2018 r. radny VIII Kadencji Rady Miasta Siedlce.

Urząd Miasta Siedlce

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe