MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

  • 09.09.2019, 11:48
  • Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach
MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK
W tym roku Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach zakwalifikowała się do projektu MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK. 

Każde dziecko z roczników 2013-2016, którego rodzic zapisze się do biblioteki otrzyma – Wyprawkę Czytelniczą.

W wyprawce dzieci znajdą książkę "Pierwsze czytanki dla...", a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana została dla nich broszura informacyjna "Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki".

Kampania jest realizowana przez Instytut Książki oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, została przygotowana w związku z ogólnopolską akcją „Książką połączeni”.

Akcja „Mała Książka – Wielki Człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki przy ul. Asłanowicza 2 w Siedlcach oraz jej filii w Garwolinie, Łosicach, Mińsk Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim i Węgrowie.

Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe