Resocjalizacja, a relacje rodzinne skazanych

  • 12.09.2019, 10:29
  • Caritas Diecezji Siedleckiej
Resocjalizacja, a relacje rodzinne skazanych
Caritas Diecezji Siedleckiej oraz Zakład Karny w Siedlcach zapraszają na konferencję „Resocjalizacja, a relacje rodzinne skazanych” w dniu 30 września przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach o godz. 11.00.

Konferencja jest organizowana w ramach projektu 2 KROKI realizowanego przez Caritas Diecezji Siedleckiej w Zakładzie Karnym w Siedlcach.

Rodzina odgrywa bardzo ważną rolę w procesie readaptacji społecznej skazanych. Dlatego projekt Caritas Diecezji Siedleckiej „2 KROKI”, skupia się na budowaniu i podtrzymywaniu relacji rodzinnych i przeciwdziałaniu agresji i przemocy w rodzinie oraz problemom uzależnień osób odbywających karę pozbawienia wolności. Tym zagadnieniom będzie poświęcona konferencja, na której wystąpią specjaliści projektu 2 KROKI oraz przedstawiciele Zakładu Karnego w Siedlcach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do 26 września pod adresem e-mail: [email protected]  

Caritas Diecezji Siedleckiej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe