NoveKino Siedlce zaprasza!

  • 22.10.2019, 10:00 (aktualizacja 22.10.2019, 10:06)
  • NoveKino Siedlce
NoveKino Siedlce zaprasza!
NoveKino Siedlce nie przestaje zaskakiwać swoich Widzów proponując im ciekawe filmy i niecodzienne wydarzenia specjalne.

Końcówka października sprzyja, by ten czas spędzić razem z nami…

Dobry film, atrakcyjne ceny biletów, premiery filmowe i nie tylko… to jedne z nielicznych powodów by nie mogło Państwa zabraknąć.

Przygotowaliśmy dla Państwa już w środę 23 października ulubiony nie tylko przez Panie – Cykl Oczami Kobiet a w nim świetną komedię (Nie)Znajomi – widzimy się o godz.19:00

W sobotę 26 października polecamy Kino Przyjazne sensorycznie, dedykowane dzieciom ze spectrum autyzmu i ich opiekunom,  a w nim największe przygody świata, które wydarzyły się naprawdę i zmieniły wszystko – zobaczymy w bajce Wyprawa Magellana już o godz. 11:00.

W poniedziałek 28 października w ramach Kina Seniora o godz. 12:00  - (Nie)Znajomi rozbawią nie tylko seniorów, ale wszystkich, którzy nie widzieli jeszcze filmu w regularnym repertuarze.

Do zobaczenia w NoveKino Siedlce!

NoveKino Siedlce

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe