„Ekologia z klasą” po raz czwarty!

  • 08.11.2019, 09:02
  • ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW SP. Z O.O.
„Ekologia z klasą” po raz czwarty!
Właśnie wystartowała czwarta edycja niezwykle popularnego programu edukacyjnego, organizowanego przez Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w ramach kampanii „Siedlce? Naturalnie!”.

„Ekologia z klasą” to seria bezpłatnych warsztatów ekologicznych, której adresatami są głównie dzieci oraz młodzież szkolna. Celem takich zajęć jest rozwijanie wśród uczestników świadomości ekologicznej, dotyczącej zagospodarowania odpadów, ich segregowania oraz szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

Tegoroczna formuła jest znacznie bardziej rozbudowana w porównaniu do lat poprzednich. Terytorialnie przestaliśmy się ograniczać do placówek z Miasta Siedlce. Program realizujemy także
w Gminach: Siedlce, Paprotnia, Zbuczyn, Wiśniew, Suchożebry oraz Mieście Sokołów Podlaski.

Poza znaną już formą warsztatową prowadzimy również, w porozumieniu z Nadleśnictwem Siedlce wykłady dla grup zorganizowanych. Dzięki tej współpracy nasza oferta edukacyjna się znacznie poprawia.

ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW SP. Z O.O.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe