Bialscy policjanci wzięli udział w "Meczu słodkich serc"

  • 26.11.2019, 13:45 (aktualizacja 27.11.2019, 09:51)
  • Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
Bialscy policjanci wzięli udział w "Meczu słodkich serc"
Bialscy policjanci po raz kolejny wzięli udział w „Meczu słodkich serc”, na którym zbierano słodycze dla dzieci z bialskiej gminy. Impreza organizowana już od wielu lat przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej odbyła się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym. Wpisuje się ona w Ogólnopolską Akcję Charytatywną „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. W tym roku funkcjonariusze stanęli na podium zajmując drugie miejsce. Najważniejsza jednak była ofiarność uczestników oraz dobra zabawa.

„Mecz słodkich serc” to jeden z elementów społecznej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Na zaproszenie organizatora akcji Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej już po raz kolejny w rywalizacji udział wzięli policjanci z bialskiej jednostki.  W turnieju uczestniczyło sześć drużyn, a wejściówkami dla zawodników i kibiców, były słodycze, które trafią do dzieci z rodzin potrzebujących. Bialscy policjanci i pracownicy komendy jak co roku chętnie włączyli się w tą akcję przygotowując paczki ze słodkościami, które drużyna przekazała podczas rozgrywek.  

Impreza odbyła się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym, a drużyny rywalizowały ze sobą w meczach piłki siatkowej. Bialscy policjanci stanęli na podium zajmując drugie miejsce. Wyprzedziła ich drużyna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna OSP Cicibór Duży wspierana przez strażaków ochotników z OSP Sławacinek.

Bialscy policjanci prezentowali wysoki poziom gry, choć tym razem sportowy cel rywalizacji stał na drugim miejscu. Najważniejsza była ofiarność uczestników spotkania i dobra zabawa. Organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom za udział i obdarowali ich piernikami symbolizującymi tą akcję. Na uczestników imprezy czekała dodatkowa atrakcja. Występ Zespołów „Jagódki”, „Tęcza” ze Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym.

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe