Podaruj dzieciom kawałek Świąt

  • 28.11.2019, 09:53
  • Ewa Ryłko
Podaruj dzieciom kawałek Świąt
​​​​​​​W dniach 27 listopada – 18 grudnia, żołnierze siedleckiej 18 Dywizji Zmechanizowanej zorganizowali zbiórkę zabawek dla dzieci z ubogich rodzin, domów dziecka oraz małoletnich podopiecznych Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Do akcji może włączyć się każdy.

Jeśli macie w domu zbędne zabawki, pluszaki, maskotki, przytulanki, figurki, samochodziki, pisaki itp., i nadal są w dobrym stanie, włączcie się w zbiórkę zabawek dla potrzebujących dzieci.

„Pierwsza świąteczna zbiórka zabawek”, bo tak nazwana została akcja organizowana przez wojskowych, skierowana jest do wszystkich osób, które chciałyby przekazać zabawki dla dzieci z ubogich rodzin, domów dziecka oraz małoletnich podopiecznych Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

Aby włączyć się do akcji należy przynieść wszelkiego rodzaju zabawki oraz artykuły szkolne, nowe oraz używane, które mogą przynieść dzieciom odrobinę szczęścia. Zbiórka organizowana jest w od 27 listopada do 18 grudnia w budynku biura przepustek 18 Dywizji Zmechanizowanej przy ulicy Składowej 39 w Siedlcach. Biuro otwarte jest 24 godziny na dobę i przyjmuje zabawki o każdej porze.

Po zakończeniu zbiórki, zabawki zostaną przeliczone, posortowane oraz przekazane w imieniu darczyńców potrzebującym dzieciom. Informacje o wynikach i rezultatach akcji będzie można śledzić w na profilach społecznościowych 18 Dywizji Zmechanizowanej. Organizatorzy proszą, aby przynosić zabawki niezniszczone i czyste. To pierwsza edycja akcji.

Pamiętajmy. Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.

Ewa Ryłko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe