Mazowieckie Dni Chorób Kręgosłupa

  • 11.12.2019, 12:32
  • Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”
Mazowieckie Dni Chorób Kręgosłupa
13 i 14 grudnia zapraszamy na „Mazowieckie Dni Chorób Kręgosłupa” w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach im. Św. Jana Pawła II.

 Konferencja przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu diagnozowania, leczenia i rehabilitacji chorób kręgosłupa oraz dla osób zainteresowanych prewencją, holistycznym podejściem do własnego zdrowie oraz aktywnością fizyczną wzmacniającą kręgosłup.

13 grudzień dedykowany jest specjalistom ds. chorób kręgosłupa. 14 grudzień będzie miał charakter otwartych i bezpłatnych wykładów, nt. znaczenia ruchu, profilaktyki i samodzielnego dbania o zdrowie. W programie m.in.: wykład  lek. med. integralnej Elżbiety Dudzińskiej o znaczeniu oddechu w leczeniu wielu dolegliwości, wykład psychodietetyczki Teresy Majewskiej nt. odżywiania jako istotnego czynnika podnoszenia jakości życia w terapii chorób przewlekłych  oraz w finale zaprosimy na praktyczne ćwiczenia rozciągająco – wzmacniające przygotowane przez Katarzynę Grupińską.    

Fundacja Małgosi Braunek „Bądź”

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe