Gala Charytatywna New Year's Party 2020

  • 08.01.2020, 13:18 (aktualizacja 08.01.2020, 14:44)
  • Angelika Lange
Gala Charytatywna New Year's Party 2020
W sobotę 18 stycznia już po raz XVII odbędzie się Gala Charytatywno - Noworoczna New Year’s Party 2020 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo”.

Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach. Gala odbędzie się w Sali widowiskowej „Podlasie” w Siedlcach 18 stycznia o godzinie 17:00.

Koncert „New Year’s Party 2020” poświęcony jest pozyskaniu wsparcia na rzecz dzieci z Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu" w Kisielanach, dzieci z Domu Dziecka „Pod Kasztanami" w Siedlcach, jak również finansowanie rehabilitacji siedlczance Natalii Żurawickiej.

Zgodnie z tradycją „New Year’s Party" młodzi słuchacze, szkoły Eurolingua zaprezentują nowatorskie, zaskakujące wykonania znanych bożonarodzeniowych oraz noworocznych przebojów połączonych z tańcem, teatrem i muzyką na żywo a wszystko to przed kilkusetosobową widownią.

Finał akcji „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka” odbędzie się w trakcie koncertu 18 stycznia – wszystkie jednostki współpracujące podczas akcji przekażą słodycze dzieciom.

Całe przedsięwzięcie może istnieć dzięki Ludziom Dobrego Serca, Patronom Honorowym i Mecenasom Akcji, którzy od wielu lat wspierają to wydarzenie!

 

 

Angelika Lange

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe