Kolędy pokoleń

  • 17.01.2020, 10:02
  • Ewa Ryłko
Kolędy pokoleń
Od dziewięciu lat Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach organizuje koncert „Kolędy pokoleń”, którego celem jest zacieśnianie więzi międzypokoleniowych, podtrzymywanie tradycji wspólnego kolędowania oraz integracja środowiska uczniowskiego i nauczycielskiego.

W tegorocznym koncercie, który odbył się 15 stycznia, udział wzięły zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 6. Jak co roku najwięcej wzruszeń dostarczyły dzieci, tym razem z Przedszkola nr 15, Przedszkola nr 17, Przedszkola nr 22 oraz Przedszkola nr 23. Młodzi artyści wykonali tradycyjne kolędy, śpiewane w rodzinach od wieków, a także te współczesne, mniej znane, ale równie piękne.

Do wspólnego kolędowania dołączyli też dorośli członkowie zespołu „Stawowiacy” z Domu nad Stawami” oraz zespołu „Alebabki” działającego w Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach. Wykonawców oklaskiwali zaproszeni goście: pan Andrzej Sitnik - Prezydent Miasta, dyrektorzy szkół i przedszkoli, dyrektor Domu nad Stawami oraz rodzice uczniów.

Ewa Ryłko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe