Konkurs Walentynkowy TV Wschód

 • 07.02.2020, 11:16 (aktualizacja 18.02.2020, 08:11)
 • Ewa Ryłko
20200207_walentynki-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
TV Wschód zaprasza do udziału w Konkursie Walentynkowym

Święto zakochanych już za kilka dni. To wyjątkowy czas w roku kiedy każdej osobie serce bije szybciej! Romantyczna aura walentynek może zainspirować! Prześlij na adres redakcji: [email protected] treść życzeń walentynkowych oraz radosne walentynkowe zdjęcie. Najciekawsze wyznania nagrodzimy a wszystkie życzenia wyemitujemy
w paśmie TV Wschód oraz w mediach społecznościowych! Wykorzystaj doskonałą okazję, aby sprawić przyjemność ukochanej osobie!

Do wygrania cenne nagrody:

Dla pierwszych 3 osób podwójne zaproszenia do Kina Helios

a dla  trzech/ najciekawszych i najbardziej oryginalnych wyznań miłosnych przygotowaliśmy wyjątkowe vouchery na romantyczną kolację we dwoje!

Na wyjątkowy smakowity  wieczór zapraszają siedleckie restauracje:

Hotel Kamienica ul. Wojska Polskiego 60

Restauracja Kochanówka ul. Kochanowskiego 9

Restauracja Lukrecja w Hotelu Ibis Styles ul. Jana Pawła II -10 

Wyślij zgłoszenie i przeżyj niezapomniane walentynkowe chwile!

 

Regulamin konkursu

 1. Konkurs trwa od 07.02.2020 do 13.02.2020 (do godz. 12.00) .
 2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Konkursu oraz wyboru zwycięzców Konkursu, Organizator powoła 3-osobową komisję Konkursową (zwaną dalej Komisją).
 3. Wszelkie decyzje dotyczące przebiegu Konkursu, oraz wyłonienia zwycięzców Konkursu, podejmuje Komisja.
 4. Decyzje Komisji, co do przyznania nagród są nieodwołalne i nie podlegają zaskarżeniu.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone 14.02 od godz. 14.00. Wybór będzie subiektywny. Kryterium wyboru zwycięskiej pracy jest jej oryginalność i nieszablonowość.
 6. Zadaniem uczestnika konkursu jest przesłanie na adres redakcji: [email protected] treści życzeń walentynkowych oraz radosne walentynkowe zdjęcie.
 7. Ze zwycięzcą skontaktujemy się osobiście drogą telefoniczną lub  mailową, a wyniki opublikujemy na stronie internetowej www.tv-wschod.pl i profilu FB.
 8. Do wygrania w konkursie  przewidziane są następujące nagrody:

3 vouchery podarunkowe do siedleckich restauracji

3 podwójne zaproszenia na seanse filmowe do kina Helios

 1. Jeden uczestnik może wygrać w Konkursie tylko jedną nagrodę. Nagrody nie podlegają zamianie na ekwiwalent pieniężny.
 2. Organizatorem konkursu jest Grupa Medialna-Wschód Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach przy ul. Piłsudskiego 9 zwana dalej TV Wschód
 3. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu lub przerwania konkursu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 4. Udział w Konkursie jest dobrowolny.
 5. W zgłoszeniu prosimy o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującym brzmieniu: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu „Walentynkowe  życzenia w TV Wschód”
 6. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu Konkursu w całości oraz zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad.
 7. Z chwilą wysłania przez Uczestnika fotografii do zamieszczenia w paśmie TV, uczestnik udziela Organizatorowi niewyłącznej, nieograniczonej terytorialnie  licencji do korzystania z autorskich praw majątkowych do zamieszczonej fotografii na wszystkich polach eksploatacji.
 8. Uczestnik Konkursu, zgłaszając wykonane zdjęcie do Konkursu, oświadcza jednocześnie, że posiada pełnię praw autorskich do zdjęcia zgłoszonego do Konkursu. W przypadku wykorzystania przez uczestnika Konkursu wizerunku osoby trzeciej lub jej pracy, uczestnik zapewnia, iż uzyskał od tej osoby uprawnienia do ich wykorzystania.
Ewa Ryłko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe