Trasa koncertowa

  • 14.02.2020, 11:49 (aktualizacja 14.02.2020, 12:06)
  • Ewa Ryłko
Trasa koncertowa
Bialskopodlaska formacja ElectroAcoustic, grająca muzykę z pogranicza Indie pop/​rock rusza w trasę „The New Beginning”, podczas której ma zostać zarejestrowany materiał do ich koncertowej płyty. W międzyczasie przygotowują się do wydania teledysku z utworem “She Who Survived”.

Bialskopodlaska formacja ElectroAcoustic, grająca muzykę z pogranicza Indie pop/​rock. Od ponad roku funkcjonują na scenie muzycznej w tym projekcie, ale ich indywidualne doświadczenie
muzyczne jest o wiele większe. Mają za sobą dwie trasy koncertowe „Trasa na sześć” i „Jesienną”. Wydali płytę video z zapisem koncertu w warszawskim klubie La Boheme. Zagrali kilkanaście koncertów poza trasami. Wyprodukowali sześć odcinków programu ElectroAcoustic Show (w którym nie tylko rozmawiali ze swoimi gośćmi ale i muzykowali). Show zakończył się wielka galą w sali im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej. W listopadzie zespół dokonał zmiany wokalistki, Beatę Wawryniuk zastąpiła Magdalena Bahonko.

Mariusz Wojewoda - instrumenty klawiszowe i perkusyjne
Piotr Frankowski - gitara
Magdalena Bahonko – śpiew

Ewa Ryłko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe