Prezydent Andrzej Sitnik przegrywa walkę z rodzicami

  • 27.02.2020, 08:06 (aktualizacja 27.02.2020, 09:32)
  • Angelika Lange
Prezydent Andrzej Sitnik przegrywa walkę z rodzicami
Kandydatura Mamcarza na stanowisko dyrektora SP 4 w Siedlcach WYCOFANA!

Przypomnijmy, że Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach od lipca ubiegłego roku zmaga się z dezorganizacją z powodu braku dyrektora. Wcześniej tę funkcję pełnił Przemysław Anusiewicz, który pomimo pozytywnej opinii wśród rodziców oraz rady pedagogicznej nie został wybrany ponownie na to stanowisko. Prezydent Andrzej Sitnik nie zaopiniował tej kandydatury i na dyrektora czwórki zaproponował Wojciecha Mamcarza. Po wielu nierozstrzygniętych konkursach i wyraźnych sprzeciwach społeczności szkoły, prezydent wyznaczył kolejną kandydaturę - Anne Plutę, która obecnie pełni już funkcję dyrektora, a w latach poprzednich byłą zastępcą Anusiewicza. 
Dotychczasowy brak osoby zarządzającej placówką wprowadził niemałe zamieszanie, a najbliższa Rada Pedagogiczna, która odbędzie się 4 marca miejmy nadzieję rozwiąże problemy szkoły. 
 

Angelika Lange

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe