Krzysztof Figat nowym Prezesem Zarządu Mostostal Siedlce

  • 13.03.2020, 12:11 (aktualizacja 16.03.2020, 09:38)
  • Angelika Lange
Krzysztof Figat nowym Prezesem Zarządu Mostostal Siedlce
12 marca br. Zarząd Polimex Mostostal S.A. podjął decyzję o zmianie w składzie kierownictwa Spółki Mostostal Siedlce Sp. z o. o. Sp. k. i odwołał ze stanowiska dotychczasowego dyrektora zarządzającego Andrzeja Hojnę.

Krzysztof Figat zarządza całą Grupą Kapitałową Polimex Mostostal będąc jednocześnie prezesem zarządu spółki giełdowej Polimex Mostostal S.A. Wcześniej pełnił funkcję m. in. prezesa zarządu spółki Enea Wytwarzanie i wiceprezesa ds. ekonomiczno- finansowych spółki PGNiG TERMIKA. Karierę zawodową rozpoczął w 1993 r. w Przedsiębiorstwie Energetycznym w Siedlcach, w którym przez 9 lat pełnił funkcję prezesa zarządu.

Krzysztof Figat jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Lubelskiej o specjalności Elektroenergetyka oraz Wydziału Ekonomicznego Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie o specjalności Ekonomika i Organizacja Produkcji.

Angelika Lange

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe