Przegląd Piosenki Optymistycznej w języku obcym Eurosong 2020!

  • 19.05.2020, 08:02 (aktualizacja 19.05.2020, 18:10)
  • Eurolingua
Przegląd Piosenki Optymistycznej w języku obcym Eurosong 2020!
W załączniku znajduje się karta zgłoszeniowa :)

III Przegląd Piosenki Optymistycznej w języku obcym EUROSONG 2020 VIDEOCLIP 
 
Przegląd adresowany jest do uczniów szkoły językowej Eurolingua, szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z miasta Siedlce, zainteresowanych nauką języków obcych oraz muzyką i śpiewem 
 
I. Cele konkursu - Krzewienie wśród młodzieży ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z miasta Siedlce    wrażliwości na muzykę. - Motywowanie młodzieży ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z miasta Siedlce. do doskonalenia umiejętności językowych. - Kształcenie postaw czynnego uczestnictwa w kulturze. - Stworzenie możliwości pogłębiania zainteresowań młodzieży. - Prezentacja uzdolnień językowych i wokalnych. - Promocja sztuki wokalnej jako środka wyrazu artystycznego. - Popularyzacja dorobku muzycznego krajów anglojęzycznych. - Promowanie uczestnictwa młodzieży w pozalekcyjnych formach zajęć jako szansy   na rozwijanie swoich zainteresowań i talentów, np. zespół wokalny. - Kształtowanie w występującej młodzieży poczucia własnej wartości. - Promocja ECSJ Eurolingua 
 
II. Organizator 
 
Inicjatorem i organizatorem III Przeglądu Piosenki Optymistycznej w języku obcym EUROSONG 2020 jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego EUROLINGUA w Siedlcach.  
 
III. Warunki uczestnictwa 
 
1. Uczestnikiem przeglądu może być każdy uczeń szkoły językowej Eurolingua, szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z  miasta Siedlce. 2. Zgłoszenie uczestnictwa w przeglądzie zainteresowane osoby potwierdzają przez wysłanie  na adres e-mail [email protected] wypełnionej Karty Zgłoszenia Uczestnika (Załącznik 1) i videoclipu do dnia 05.06.2020r. do godz. 18:00. 3. W przeglądzie biorą udział soliści w poszczególnych kategoriach: a) klasy I-III; b) klasy IV-VIII; c) ponadgimnazjalnych d) Eurolingua Open  4. Zgłoszenie kandydata jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu. 5. Każdy wykonawca prezentuje jeden utwór optymistyczny w języku obcym. 6. Piosenki, które będą wykonywane przez uczestników przeglądu mogą być ich własną twórczością. 7. Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest wysłanie drogą elektroniczną nagrania wykonanego przez siebie utworu na adres e-mail: [email protected], oraz dołączenie do niego formularza zgłoszenia wraz z informacją RODO (załącznik nr 1).  8. Każdy z wykonawców prezentuje jeden utwór solo, nagrywając film w jednym z formatów plików video: AVI, MOV, MPG 2, MP4. Filmy prosimy przysyłać przez stronę www.wetransfer.com. 9. Repertuar i ruch sceniczny zależą od inwencji twórczej uczestnika konkursu.  10. Piosenki nie mogą zawierać niecenzuralnych treści. 

 11. Maksymalny czas trwania występu to 5 minut. 
IV. Przebieg  
 
- Przegląd Eurosong 2020 składa się z eliminacji i prezentacji Zwycięzców. - po zakończeniu napływu zgłoszeń i videoclipów (do 5.06.2020) odbędzie się eliminacja uczestników, którą przeprowadzi Jury.  - Kolejność analizowanych występów ustalona zostanie przez Jury zgodnie z kategoriami wiekowymi oraz alfabetycznie według nazwiska w poszczególnych kategoriach. - Informacja dotycząca zwycięzców zostanie opublikowana w mediach społecznościowych, www.eurolinguasiedlce.pl, stronach Patronów honorowych i medialnych. - Prezentacja Zwycięzców, jeśli będzie to możliwe odbędzie się podczas Koncertu Finalistów i  Rodzinnego Pikniku - Mama, tata i Ja Mamy&Dady&Me dnia 19.06.2018r. podczas, którego wszyscy finaliści zaprezentują swoje utwory i zostaną im wręczone nagrody. - w przypadku jeśli nie będzie możliwe spotkanie się na Koncercie Finalistów i prezentacji Zwycięzców nagrane występy Laureatów zostaną opublikowane w mediach społecznościowych i na stronie internetowej www.eurolinguasiedlce.pl, stronach Patronów honorowych i medialnych. -Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz gadżety konkursowe. 
 
V. Jury 
 
Nad prawidłowością przebiegu konkursu czuwać będzie  – 4 osobowa komisja. 
 
VI. Kryteria oceny 
 - dobór repertuaru do możliwości wokalnych i językowych wykonawców - fonetyczna i leksykalna poprawność śpiewanego tekstu - estetyka i dostosowanie ubioru do prezentowanego utworu, - inscenizacja ruchowa, ruch i obycie sceniczne, - feeling (wyrażanie emocji), interpretacja piosenek - ogólny wyraz artystyczny VII. Nagrody 
 
- Nagrody zostaną wręczone jeśli będzie to możliwe po przeprowadzeniu całości Przeglądu na Koncercie Finalistów dnia 19.06.2018r.  - W przypadku jeśli nie będzie możliwe zorganizowanie Koncertu Zwycięzców nagrody zostaną wysłane pocztą do Uczestników i Laureatów - Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz dyplomy. Każdy uczestnik przeglądu za udział w eliminacjach dostanie pamiątkowy dyplom oraz gadżety konkursowe. 
 
VIII. Postanowienia końcowe 
 
- Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga jury i organizator. - Uczestnik zezwala na wykorzystywanie i przetwarzanie w bazie danych informacji osobowych zawartych w Karcie Zgłoszenia. -Wyniki przeglądu zostaną umieszczone na stronie internetowej www.eurolinguasiedlce.pl, mediach społecznościowych oraz na stronach Patronów honorowych i medialnych. - W przypadku małej ilości zgłoszeń Organizator zastrzega sobie możliwość połączenia kategorii. 
 
Wszelkich informacji dotyczących konkursu można uzyskać w Sekretariace szkoły Eurolingua ul. Skrzyneckiego 1 tel. 503 584 494 tel. 508 308 872   

Eurolingua

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe