Wydarzenia w Gminie Piszczac!

  • 22.05.2020, 11:22 (aktualizacja 22.05.2020, 11:27)
  • Ewa Ryłko
Wydarzenia w Gminie Piszczac!
Zachęcamy wszystkich do udziału w w pierwszym w regionie Kinie Samochodowym, które już 29 maja oraz w Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się 7 czerwca. Szczegóły na plakatach!

Chciałoby się wrócić do normalności, jednak sytuacja na to nie pozwala. Żeby chociaż troszkę uatrakcyjnić mieszkańcom czas zapraszamy na Rajd Rowerowy, który odbędzie się 7 czerwca na trasie Piszczac – Neple. Startujemy spod Urzędu Gminy o godz. 10.00, a w przerwie znajdzie się czas na ognisko. Udział w rajdzie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Przypominamy, że każdy uczestnik powinien mieć przy sobie maseczkę ochronną.

Sytuacja epidemiologiczna nie rozpieszcza nas, ludziom brakuje rozrywki, dlatego też wychodzimy naprzeciw i zapraszamy do Piszczaca na pierwsze w regionie kino samochodowe. Letnie pokazy rozpoczniemy już 29 maja, ze względu na zbliżający się Dzień Dziecka będzie to bajka „Potworna rodzinka”. Seans odbędzie się na boisku ZPO, startujemy o godzinie 20.00, wjazd na teren kina jest oczywiście bezpłatny. Odbiór dźwięku w radiu samochodowym.

Zapraszamy serdecznie!

Ewa Ryłko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe