Podróbki w hali handlowej

  • 23.06.2020, 12:21
  • Urząd Skarbowy w Siedlcach
Podróbki w hali handlowej
Podczas kontroli w jednej z hal handlowych w Radomiu wykryto odrobione wyroby odzieżowe, galanteryjne, obuwie i torebki opatrzone znakami towarowymi znanych firm.

 

  • Mazowiecka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wykryła kilkaset sztuk odzieży i galanterii skórzanej w radomskiej hali handlowej.
  • Wartość zatrzymanego towaru to prawie 625 tys. zł.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Mazowiecki Urząd Celno-Skarbowy. Osobom, które wprowadzają do obrotu towar z podrobionymi, zastrzeżonymi znakami towarowymi grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Handel podrobionymi towarami to nie tylko ogromne straty dla legalnych producentów i budżetu państwa, ale realne zagrożenie dla naszego zdrowia.

Urząd Skarbowy w Siedlcach

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe