Tragedia na budowie! Michał Pogonowski potrzebuje naszej pomocy!

  • 22.07.2020, 13:01
  • siepomaga.pl
Tragedia na budowie! Michał Pogonowski potrzebuje naszej pomocy! https://www.siepomaga.pl/
Potrzebna pomoc dla mieszkańca naszego miasta! Prosimy o wpłaty na konto Fundacji Votum 35 1500 1067 1210 6008 3182 0000 z dopiskiem Michał Pogonowski lub na zbiórkę Fundacji Siepomaga, liczy się każda złotówka!

Michał Pogonowski ma 30 lat. Przed wypadkiem był człowiekiem pełnym energii i z wielkim optymizmem spoglądał w przyszłość. Życie Go nie rozpieszczało, pracował bardzo ciężko zawodowo aby spełnić swoje marzenia. Kochał życie i ludzi, pasjami lubił spacery, dobrą muzykę, spotkania i rozmowy z przyjaciółmi.

Miał swoje małe i duże marzenia jak każdy z Nas. Chciał założyć rodzinę, mieć dzieci i stworzyć prawdziwy, ciepły dom. Poznał wspaniałą kobietę swojego życia i nagle brutalnie wszystkie plany życiowe przerwał tragiczny wypadek w pracy. Upadł z wysokości sześciu metrów na plecy, uderzając głową o betonową posadzkę. Doznał rozległych, bardzo poważnych urazów mózgu.

Bardzo szybko został przetransportowany helikopterem do szpitala, trafił na OIOM pod opiekę wykwalifikowanych specjalistów. Mimo wielu operacji i starań lekarzy, Michał nie odzyskał do dziś świadomości.

Jego stan jest wciąż bardzo ciężki ale stabilny, lecz wymagający długotrwałych i bardzo kosztownych specjalistycznych rehabilitacji. Życie Michałowi postawiło bardzo surowe warunki, rodzice odeszli dawno temu, może liczyć na rodzeństwo, którego nie stać na pokrycie kosztów drogiej rehabilitacji.

Michał jest pod opieką fundacji Votum i obecnie przebywa na rehabilitacji w ośrodku. Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc! Pomóżmy Michałowi żyć!

Prosimy o wpłaty na konto Fundacji Votum 35 1500 1067 1210 6008 3182 0000 z dopiskiem Michał Pogonowski lub na zbiórkę Fundacji Siepomaga: www.siepomaga.pl/michal-pogonowski

siepomaga.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe