Nadbużański Festiwal Teatrów dla Dzieci GADUCHA

  • 04.08.2020, 08:18 (aktualizacja 04.08.2020, 08:19)
  • Angelika Lange
Nadbużański Festiwal Teatrów dla Dzieci GADUCHA
W dniach 7-9 sierpnia w gminie Sarnaki odbędzie się " Nadbużański Festiwal Teatrów dla Dzieci GADUCHA". Przez trzy dni publiczność będzie miała okazję wziąć udział w 23 wydarzeniach.

Festiwal będzie odbywał się w plenerze w trzech miejscowościach – Sarnaki, Mierzwice, Serpelice. Na trzech scenach zostanie zaprezentowanych 21 spektakli różnorodnych form teatralnych. Osią festiwalu są spektakle skierowane do dzieci ale odbędą się również 3 spektakle dedykowane widzom dorosłym. W programie festiwalu znalazły się spektakle lalkowe, teatr przedmiotu, teatr animacji piasku, spektakl improwizowany, teatrzyk Kamishibai oraz spektakle narracyjne. Podczas festiwalu odbędą się również warsztaty tworzenia lalek teatralnych i zabawa w teatr. Wydarzeniem towarzyszącym będzie koncert " Motus Animi", na którym zabrzmią wzruszające utwory m.in. muzyki filmowej. Organizatorzy przewidują transmisje on-line wybranych wydarzeń.

Obowiązują bezpłatne wejściówki. Rezerwacja pod nr. Tel. 508 117 439. Program i szczegółowe informacje na stronie www.festiwalnadbugiem.pl.

Podczas festiwalu obowiązują obostrzenia sanitarne.

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach oraz Gmina Sarnaki.

Angelika Lange

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe