Dni teatru w gminie Sarnaki

  • 19.08.2020, 08:13
  • Ewa Ryłko
Dni teatru w gminie Sarnaki
9 sierpnia zakończył się zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach Nadbużański Festiwal Teatrów dla Dzieci GADUCHA. Przez trzy dni wystąpiło 9 zespołów teatralnych a zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć 21 spektakli.

Odbyły się warsztaty robienia lalek oraz  koncert muzyki filmowej. Pogoda dopisała a uśmiech nie schodził z twarzy najmłodszych, jak i rodziców. Teatr zawitał do trzech miejscowości-Sarnak, Mierzwic i Serpelic. Różnorodność form teatralnych, spektakle dla różnych grup wiekowych, rodzinna atmosfera to wszystko sprawiło, że festiwal był wyjątkowy i niepowtarzalny. 

Honorowym patronatem wydarzenie objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Łosickiego, Wójt Gminy Sarnaki.

Festiwal dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura-Interwencje 2020".

Ewa Ryłko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe