Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

  • 03.09.2020, 14:24 (aktualizacja 03.09.2020, 14:25)
  • Angelika Lange
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
W związku z wybuchem pandemii 24. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" musiał zostać zawieszony, a jego przeprowadzenie zostało przeniesione na wrzesień - październik bieżącego roku.

1 września 2020 r. ruszyła rejestracja uczniów do 24. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, którego terminarz (z powodu pandemii) został zmieniony z wiosennego na jesienny. Konkurs został w znacznej części przeniesiony w sferę wirtualną, co za tym idzie, zmianie uległy również zasady przeprowadzania eliminacji na poszczególnych etapach, które zostały opisane w regulaminie jesiennej edycji Konkursu. Zapraszamy do zapoznania.

Zgłoszeń uczniów do 8 września 2020 r. dokonują katecheci poprzez platformę konkursową, do której 31 sierpnia 2020 r. otrzymali dostęp poprzez maila (z którego dokonywali rejestracji szkoły do udziału w 24. edycji Konkursu, zgłoszenia dokonane do 28 lutego 2020 r.). W razie trudności z zalogowaniem proszeni są o kontakt z koordynatorami diecezjalnymi (dane kontaktowe na stronie www.okwb.pl w zakładce Koordynatorzy).

Po upływie tego terminu proces rejestracji zostanie zamknięty, a uczestnicy, których danych nie będzie w systemie nie będą mieli możliwości przystąpienia do zmagań konkursowych.

Po zarejestrowaniu uczestnik otrzymuje na maila dane dostępu do platformy, na której przystępuje do zmagań konkursowych zgodnie z harmonogramem.

Życzymy powodzenia!

Angelika Lange

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe