Okrucieństwo na osiedlu Wyszyńskiego !!

  • 02.01.2021, 10:05 (aktualizacja 04.01.2021, 11:06)
  • Daniel Woliński
Okrucieństwo na osiedlu Wyszyńskiego !!
W noc sylwestrową na osiedlu Wyszyńskiego w Siedlcach z wielkim okrucieństwem został zabity kot, jak poinformowali nas mieszkańcy, prawdopodobnie do głowy zwierzęcia została przyczepiona petarda, która powodując liczne obrażenia zabiła kota.

W noc sylwestrową na osiedlu Wyszyńskiego w Siedlcach z wielkim okrucieństwem został zabity kot, jak poinformowali nas mieszkańcy, prawdopodobnie do głowy zwierzęcia została przyczepiona petarda, która powodując liczne obrażenia zabiła kota. To nie pierwszy incydent  sadyzmu na tym osiedlu, wcześniej oblano palną substancją jednego z kotów najprawdopodobniej chciano zrobić żywą pochodnię, zwierzakowi na szczęście udało się uciec. Więcej informacji w poniedziałkowym wydaniu Wiadomości Regionalnych.

Daniel Woliński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe