Laureatki z ŁOK

  • 15.01.2021, 08:54 (aktualizacja 15.01.2021, 09:04)
  • ŁOK
Laureatki z ŁOK
Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach wokalistek Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Niedawno odbył się XV Międzynarodowy Konkurs „Digi-Talenty Zima 2020”. Festiwal ten ma na celu wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży w zakresie kultury, wymianę obyczajową i kulturową pomiędzy obywatelami polskimi a mieszkańcami Europy i innych kontynentów. Udział w nim wzięło ponad 1500 uczestników z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Bułgarii, Hiszpanii, Białorusi, USA, Ukrainy, Rosji, Mołdawii, Indonezji oraz z Turcji. Dzieci, młodzież oraz dorośli zaprezentowali swój warsztat artystyczny w kategoriach: wokal, choreografia, muzyka, malarstwo, dekoracyjna sztuka użytkowa oraz teatr.

W konkursie z powodzeniem udział wzięły 3 wokalistki Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury. Oliwka Gręzak została laureatką I stopnia w kategorii wokal estradowy midi. Zuzanna Bochman została laureatką II stopnia w kategorii wokal estradowy midi. Zosia Szczuchniak została laureatką III stopnia w kategorii sole wokalne mini.

Gratulujemy wszystkim łukowskim laureatkom oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swojej pasji, jaką jest śpiewanie!!!

ŁOK

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe