Dofinansowanie szkoleń marketingowych w Siedlcach

  • 10.02.2021, 08:59
  • Ewa Ryłko
Dofinansowanie szkoleń marketingowych w Siedlcach
15 lutego w Urzędzie Pracy w Siedlcach rusza nabór na dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego do szkoleń m.in. z reklamy internetowej czy social media, dla pracowników i pracodawców z Siedlec i okolic.

 Wiele firm może uzyskać nawet 100% dofinansowania do szkoleń, wystarczy spełniać kilka prostych warunków, o których przeczytasz niżej.

 

Czemu szkolenia z reklamy internetowej? Promocja biznesu w sieci to dla wielu firm teraz jedyna możliwość dotarcia do klientów. Jak promować się skutecznie? Jak uzyskać dofinansowanie na kilka szkoleń, aby w pełni poznać potencjał marketingu internetowego? Sprawdź.

 

Odnaleźć miejsce dla swojej firmy w nowych realiach

 

Na skutek pandemii COVID-19 większość biznesów musiała odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji. Aby przetrwać, wiele branż jest niemal zmuszona przenieść ogromną część swoich działań do internetowego świata. W czasach utrudnionego kontaktu osobistego to tam najłatwiej obecnie zadbać o swoją markę i pozyskać nowych klientów. Jednakże nawet przy obecnym dostępie do technologii, dla wielu osób świat marketingu internetowego jest tak dynamiczny, że ciężko za nim nadążyć.

Szybki i nieustanny rozwój social mediów, takich jak Facebook czy Instagram powoduje, że wiedza dotycząca mediów społecznościowych powinna być usystematyzowana oraz aktualizowana, a kwalifikacje związane z poruszaniem się w wirtualnym świecie jak najbardziej mają znaczenie. Pandemia wymusiła zmianę charakteru pracy, więcej czasu spędzamy w domu, a zakupy przez Internet stały się nie tyle wygodą, ile koniecznością.

Utrudniony stał się też kontakt osobisty. W związku z tym większość branż już przeniosła się do Internetu, w mniejszym lub większym stopniu albo wkrótce to zrobi. Jest to nieuniknione. Dlatego też kompetencje związane z marketingiem online są obecnie bardzo pożądane na rynku pracy i warto mieć takie kwalifikacje lub wyszkolić w tej kwestii swoich pracowników.

 

Gdzie nabyć odpowiednią wiedzę?

 

Odpowiednia wiedza z dziedziny marketingu internetowego okazuje się teraz niezastąpiona, aby pozyskać nowych klientów czy utrzymać dobre relacje z tymi, którymi firma lub pracodawca już posiada. Na skutek zapotrzebowanie na osoby, które posiadają wiedzę z marketingu internetowego i odbyły wykwalifikowane szkolenia z tego zakresu, na rynku pracy wciąż rośnie. Fundusze, które oferuje Urząd Pracy w Siedlcach, przeznaczone są na szkolenia zarówno dla pracowników jak i pracodawców. .

Obecnie w Siedlcach szkolenia z zakresu marketingowego internetowego prowadzi doświadczona Agencja Social Media TEKSTURA. Z uczestnictwa w jej szkoleniach skorzystały dziesiątki firm i setki osób. które podniosły swoje kompetencje oraz uzyskały certyfikaty potwierdzający nabyte umiejętności.

Wachlarz dostępnych szkoleń jest bardzo szeroki. Od szkoleń ogólnych, wprowadzających w temat e-marketingu po konkretnie kierunkujące umiejętności np. z projektowania lub SEO. Dofinansowanie można otrzymać między innymi na szkolenia, takie jak:

- Marketing internetowy,

- Facebook i Instagram,

- Reklama Google Ads,

- Content Marketing,

- Pozycjonowanie,

- Copywriting,

- Podstawy tworzenia grafiki,

- Sprzedaż internetowa (e-commerce),

- Przenoszenie firmy do internetu

- Optymalizacja kosztów marketingowych w firmie

.... i inne.

 

Sprawdź pełną ofertę szkoleń dofinansowanych!

 

Jak i gdzie się ubiegać?

 

Pamiętaj, że wiele firm MOŻE otrzymać dofinansowanie w wysokości 100%, a nawet o tym nie wie. Każda firma z Siedlec lub powiatu, która zatrudnia przynajmniej 1 pracownika na umowę o pracę oraz spełnia jedno kryterium z kilku priorytetów Ministra może ubiegać się o dofinansowanie do szkoleń. Dowiedz się więcej tutaj.

 

Nowe kompetencje z tej dziedziny, które są bardzo cenione w obecnych czasach, pomogą rozwinąć biznes, pozyskać nowych klientów czy po prostu dostosować się do nowych warunków i przetrwać. Poznaj szczegóły i zyskaj nawet 100% dofinansowania na podniesienie kwalifikacji swoich lub Twoich pracowników z zakresu marketingu w Internecie!

Ewa Ryłko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe