Konkurs fotograficzny „Powiat Siedlecki w obiektywie”

  • 27.05.2021, 14:34 (aktualizacja 27.05.2021, 16:38)
  • AL
Konkurs fotograficzny „Powiat Siedlecki w obiektywie”
Fundacja Ultramaratonu Nadbużańskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Powiat Siedlecki w obiektywie”.

Zachęcamy do wybrania się na wycieczkę po gminach powiatu siedleckiego, odnalezienia i wyeksponowania w formie fotograficznej najpiękniejszych zakątków naszego powiatu.
Konkurs dedykowany jest dla osób pełnoletnich, fotografów amatorów i profesjonalistów. Tematyką konkursu jest przyroda i kultura powiatu siedleckiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. I miejsce – 750 zł, II miejsce – 500 zł, III miejsce – 250 zł.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić max. 5 własnych fotografii.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: [email protected] do 20 czerwca 2021 r.

Komisja konkursowa wybierze trzy zwycięskie prace oraz przyzna 25 wyróżnień. Wszystkie nagrodzone fotografie zostaną wydrukowane, oprawione i zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Domu Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach. Wernisaż wystawy zaplanowano na 14 lipca 2021 r.

Konkurs realizowany jest w ramach zadania publicznego i współfinansowany ze środków Powiatu Siedleckiego.

Pełen regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są na fanpage’u fundacji:

https://www.facebook.com/fundacjaUMN

AL

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe