XIX Gala Charytatywna New Year's Party Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo

  • 11.01.2022, 08:09 (aktualizacja 11.01.2022, 08:16)
  • Eurolingua
XIX Gala Charytatywna New Year's Party Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie…
5 stycznia o g. 17:00 w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta Siedlce odbędzie się XIX Gala Charytatywna New Year's Party Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo

Dlaczego pomagamy dzieciom?

Hasłem przewodnim kolejnej, już XIX Gali Charytatywnej New Year's Party 2022 Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo będzie:

„Dziecko to dar od Boga,

który zakwita pod wpływem miłości.”

Zapraszamy już 15 stycznia 2022 roku o godzinie 17:00 do Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta Siedlce na uroczysty koncert Gala Charytatywna New Year’s Party 2022, podczas którego dzieci i młodzież prezentują swoje umiejętności językowe, wokalne oraz aktorskie.

W opinii Mecenasów Akcji Koncert Galowy - „jest przede wszystkim okazją do nawiązania nowych kontaktów i dobrych relacji w środowisku osób aktywnych charytatywnie, biznesowo, społecznie, edukacyjnie oraz w dziedzinie sztuki i kultury. Jest także okazją do podtrzymania kontaktów i inicjacji nowych pomysłów”.

Eurolingua organizator Gali wraz z Mecenasami Akcji, patronami honorowymi i medialnymi realizuje szczytny cel jakim jest pozyskanie środków rzeczowych i materialnych dla dzieci z Domu Dziecka ,,Dom pod Kasztanami” w Siedlcach, dzieci z Domu dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach, Siedleckiego Hospicjum Domowego dla dzieci oraz Polskich Dzieci z Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie.

Ponadto już po raz trzeci rozpowszechniamy wśród instytucji akcję:

 „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka”

 – akcja polega na zbiórce słodyczy dla dzieci, których oficjalne wręczenie odbywa się na Gali Charytatywnej. W ubiegłym roku akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem –  wiele różnych instytucji, Przedszkoli, Szkół Podstawowych, Ponadpodstawowych oraz Gminnych Ośrodków Kultury.

Nasza wspólna akcja „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka” została doceniona przez internautów - zostaliśmy zwycięzcami w plebiscycie TOP REGIONU 2020 w kategorii Inicjatywa Społeczna.

Patronat honorowy nad akcją objęli:

Jarosław Kalinowski - Poseł do Parlamentu Europejskiego

Piotr Zgorzelski - Wicemarszałek Sejmu, Poseł na Sejm RP

Krzysztof Tchórzewski - Poseł na Sejm RP

Marek Sawicki - Poseł na Sejm RP

Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego

Karol Tchórzewski - Starosta Siedlecki

Andrzej Sitnik - Prezydent Miasta Siedlce

Piotr Karaś - Radny Rady Miasta Siedlce

Henryk Brodowski - Wójt Gminy Siedlce

Eurolingua

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe