Europejskie Dni Pracodawców 2022 - Collegium Mazovia

  • 12.05.2022, 10:06 (aktualizacja 12.05.2022, 13:25)
  • Angelika Lange
Europejskie Dni Pracodawców 2022 - Collegium Mazovia
Biuro Karier Collegium Mazovia włącza się w Europejskie Dni Pracodawców 2022, dlatego też chcielibyśmy Państwa zaprosić w mury naszej uczelni na spotkania ze studentami.

W dniach 14 i 21 maja 2022 roku w godzinach 10-14 organizować będziemy spotkania na których będziecie Państwo mogli zaprezentować swoje instytucje i być może poznać swoich przyszłych pracowników. 

Studenci dostępni 14 maja - kierunki medyczne: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia. 

Studenci dostępni 21 maja - kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, budownictwo. 

Spotkania będą polegały na krótkich wystąpieniach z Państwa strony, a później na przygotowanych stoiskach nasi studenci będą mieli możliwość podejść do Państwa z indywidualnymi pytaniami. 

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa aprobatą. O obecności oraz wybranych terminie/terminach prosimy poinformować nas do 13 maja br. w odpowiedzi na powyższego maila.

Angelika Lange

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe