Mazowiecki Turniej Piłki Nożnej w Wiśniewie

  • 15.06.2022, 10:23 (aktualizacja 15.06.2022, 10:26)
  • Angelika Lange
Mazowiecki Turniej Piłki Nożnej w Wiśniewie
25 czerwca odbędzie się premierowy turniej SportSiedlce CUP. Areną zmagań będzie Wiśniew, a uczestnikami drużyny z powiatów siedleckiego, mińskiego i łosickiego.

Turniej odbędzie się po zakończeniu zmagań w siedleckich ligach. Będzie okazją do podsumowania sezonu 2021-22, a także turniejowej rywalizacji. Swoją drużynę wystawi też nasza redakcja, choć jako współgospodarze planujemy być bardzo gościnni :).

Jako organizatorzy zadbaliśmy o szereg atrakcji. Wszystkich od razu nie zdradzimy. Mecze będą rozgrywane na boisku Ruda w Wiśniewie. Najlepsi zawodnicy z każdej drużyny zostaną nagrodzeni. Najlepsze zespoły również nie odjadą z niczym. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal.

Impreza została dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Początek turnieju o 9:00. Zachęcamy wszystkich kibiców, aby spędzić pierwszą sobotę wakacji w Wiśniewie. W kolejnych tygodniach będziemy przybliżać szczegóły turnieju, a jest co przybliżać…

Angelika Lange

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe