TRWA NABÓR ZGŁOSZEŃ KGW DO PROGRAMU KULINARNEGO "SMAKI POWIATU SIEDLECKIEGO"

  • 07.09.2022, 09:18 (aktualizacja 08.09.2022, 10:31)
  • Angelika Lange
TRWA NABÓR ZGŁOSZEŃ KGW DO PROGRAMU KULINARNEGO "SMAKI POWIATU SIEDLECKIEGO"
Zgłaszać mogą się wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu pow. siedleckiego, zarejestrowane w ARiMR! Koło, które się zakwalifikuje realizować będzie jeden odcinek programu. Panie wspólnie wybiorą potrawy, nawiązujące tematyką do tytułu odcinka!

CENTRUM EDUKACYJNE POWIATU SIEDLECKIEGO

 

REGULAMIN PROGRAMU SMAKI POWIATU SIEDLECKIEGO

 

Uczestnikami programu „Smaki Powiatu Siedleckiego” będą Koła Gospodyń Wiejskich mające swoją siedzibę i prowadzące działalność na terenie Powiatu Siedleckiego, które muszą być legalnie zarejestrowane. Ogłoszenie wraz z formularzem zgłoszeniowym zostanie zamieszczone w internecie i mediach społecznościowych oraz lokalnej TV realizującej program. Udział w programie ma charakter bezpłatny. Liczy się kolejność zgłoszeń. DPT ,,Reymontówka" będzie stanowił tło historyczne dla audycji. Planowana jest realizacja siedmiu odcinków programu z godnie ze wstępnym planem tytułów odcinków:

  1. Smaki Lata 2. Lokalne słodkości 3. Dania z drobiu 4. Regionalne wypieki,

5. Dożynki wiejskie 6. Skarby jesieni 7. Regionalne potrawy na święta.

 

Regulamin zgłoszeń do programu kulinarnego Smaki Powiatu Siedleckiego dla KGW z terenu Powiatu Siedleckiego (obszaru działania LGD ZS).

 

Cel projektu:

1. Zwiększenie atrakcyjności turystycznej obszaru LGD ZS oraz poprawa jakości życia jego mieszkańców.

2. Tworzenie i rozwijanie oferty obszaru LGD oraz jego promocja.

3. Prezentacja dorobku i tradycji kulinarnych Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie LGD ZS.

 

Warunki uczestnictwa:

1. W naborze może wziąć udział Koło Gospodyń Wiejskich posiadające wpis do ewidencji Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich prowadzonego przez Agencję Modernizacji
i Restrukturyzacji Rolnictwa.

2. Warunkiem udziału w programie jest wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.

3. Formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres mailowy: [email protected]; lub złożyć osobiście w siedzibie TV Wschód w Siedlcach lub przesłać za pośrednictwem poczty do siedziby organizatora: ul. Piłsudskiego 9, 08-110 Siedlce z dopiskiem „Smaki Powiatu Siedleckiego KGW”.

4. Termin składania prac upływa 14 września 2022 r. w przypadku nadesłania prac za pośrednictwem poczty decyduje data stempla pocztowego.

 

 

Angelika Lange

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe