Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów!

  • 13.01.2015, 09:38
  • Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach
Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów!
Dla tych, którzy w ferie zostają w mieście i nie mają pomysłu, jak spędzić wolny czas Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach przygotowało wiele ciekawych propozycji, w których każdy, zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe, znajdzie coś dla siebie. Startujemy już 19 stycznia. Zachęcamy do udziału
Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów!

Dla tych, którzy w ferie zostają w mieście i nie mają pomysłu, jak spędzić wolny czas CKiS przygotowało wiele ciekawych propozycji, w których każdy, zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe, znajdzie coś dla siebie. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w "Otwartych zajęciach plastycznych"prowadzonych przez Ireneusza Parzyszka, "Otwartych zajęciach teatralnych i wokalnych" (teatr poetycko - muzyczny) prowadzonych przez Waldemara Koperkiewicza i Roberta Protasewicza,"Otwartych zajęciach teatralnych" (teatr klasyczny) prowadzonych przez Macieja Czapskiego, "Otwartych zajęciach z tańca towarzyskiego" pod okiem Bożeny Wojciuk, "Otwartych zajęciach z tańca współczesnego" prowadzonych przez instruktorów Teatru Tańca Caro Dance, "Otwartych zajęciach wokalnych z emisji głosu" zJustyną Kowynią-Rymanowską, "Otwartych zajęciach poetyckich"z SGL "Witraż" oraz "Otwartych zajęciach teatralnych dla dzieci" (od 8. do 12. roku życia), które poprowadzi Urszula Gotowicka.Więcej szczegółów dotyczących wszystkich zajęć i warsztatów w ramach "Zimowej Akademii Talentów" znajdziecie w naszym repertuarze, który dostępny jest na stronie internetowej, w Biuletynie Informacji Kulturalnej"Scena 24" oraz pod numerem telefonu: 25 794 31 70. Zachęcamy do udziału!
Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe