Jechał 125 km/h w obszarze zabudowanym

  • 20.01.2016, 12:46
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
Jechał 125 km/h w obszarze zabudowanym
O 75 km/h przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym zatrzymany 19 stycznia przez policjantów siedleckiej drogówki 20-letni kierowca, który z prędkością 125 km/h jechał krajową 2 przez miejscowość Bojmie. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami, które posiadał od 16 dni.

Jechał 125 km/h w obszarze zabudowanym 

O 75 km/h przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym zatrzymany wczoraj (19.01) przez policjantów siedleckiej drogówki 20-letni kierowca, który z prędkością 125 km/h jechał drogą krajową 2 przez miejscowość Bojmie. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami , które posiadał dopiero od 16 dni.

Wczoraj (19.01) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego siedleckiej komendy patrolujący drogę krajową 2 w miejscowości Bojmie zauważyli, że kierujący vw passatem jedzie w obszarze zabudowanym z dużą prędkością. Dokonany pomiar wskazał, że kierowca ww. samochodu na terenie, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, przemieszcza się z szybkością 125 km/h. Auto zostało zatrzymane przez funkcjonariuszy do kontroli, podczas której okazało się, że za jego kierownicą siedzi 20 – letni mieszkaniec Łosic, posiadający prawo jazdy dopiero od 16 dni. Młodemu kierowcy zatrzymano zdobyte niedawno uprawnienia na najbliższe 3 miesiące, a ponadto został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i otrzymał 10 punktów karnych.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe