Dzień otwarty Uniwersytetu

  • 14.03.2014, 08:06
  • Sławomir Kindziuk
media-Filmy-2014.03.14-Dzien_otwarty_na_UPH
loadingŁaduję odtwarzacz...
Czwartek był w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym dniem otwartym.

Czwartek był w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym dniem otwartym.

Sławomir Kindziuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bandi
Bandi 14.05.2014, 22:17
Podpisuję się pod moimi rozmówcami. Uczelnia siedlecka musi zmienić politykę działania, otworzyć kierunki techniczne. Po co studiować kierunek humanistyczny szkoda czasu po tych kierunkach stoi się w sklepie.
Gość
Gość 20.03.2014, 17:34
Uczelnia siedlecka wogóle ma małą przyszłość; zwalniają młodych zdolnych doktorów, a trzymają starych bezproduktywnych, wieloetatowych pseudo-nauczycieli i pseudo-profesorów, którzy nie prowadzą ani porządnej dydaktyki (bo uczą tego co sami umieją a nie tego co powinni) ani tym bardziej nauki, bo ta wogóle tu nie istnieje (wystarczy poszukać pracowników w bazach naukowych - niektórzy wogóle nie figurują!!!). Na szczęście czas płynie i robi swoje...Miejmy nadzieję że już niedługo...Żałosne

Pozostałe