Wypełnij PIT-37 z pomocą Caritas Diecezji Siedleckiej

  • 03.03.2016, 15:02
  • Caritas Diecezji Siedleckiej
Wypełnij PIT-37 z pomocą Caritas Diecezji Siedleckiej
Do końca kwietnia będzie można skorzystać z pomocy w wypełnianiu rozliczenia deklaracji podatkowej PIT-37 w Caritas przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach na II piętrze. Zapraszamy!

Wypełnij PIT-37 z pomocą Caritas Diecezji Siedleckiej

Do końca kwietnia będzie można skorzystać z pomocy w wypełnianiu rozliczenia deklaracji podatkowej PIT-37 w Caritas przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach na II piętrze.

Dwóch przeszkolonych pracowników dyżurować będzie każdego tygodnia w środy w godz.10:00-18:00 i czwartki w godz.8:00-16:00.

Do wypełnienia i przesłania rozliczenia rocznego PIT-37 niezbędne są następujące dokumenty: Informacje o osiągniętych w 2015 roku dochodach (dokumenty PIT-11, PIT-11A lub PIT-40A i zeznanie PIT-37 za rok 2014). W przypadku korzystania z ulg podatkowych należy dodatkowo przygotować: ulgi na dzieci – imię, nazwisko, datę urodzenia lub numer PESEL dziecka/dzieci, ulgi z tytułu użytkowania sieci Internet – dokumenty potwierdzające zakup usług internetowych.

Caritas Diecezji Siedleckiej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe