Podsumowanie 22. Finału WOŚP w Siedlcach

  • 13.01.2014, 14:55
  • Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Podsumowanie 22. Finału WOŚP w Siedlcach
Pomimo niekorzystnej aury, która panowała podczas 22. Finału WOŚP, w Siedlcach udało się zebrać aż 76 218,69 zł. Na tę kwotę złożyły się wpływy ze zbiórki ulicznej, sprzedaży gadżetów i aukcji podczas Koncertu Głównego. W tym roku można było nabyć m.in. oryginalną koszulkę Roberta Lewandowskiego.
Pomimo niekorzystnej aury, która panowała podczas 22. Finału WOŚP, w Siedlcach udało się zebrać aż 76 218,69 zł. Na tę kwotę złożyły się wpływy ze zbiórki ulicznej, sprzedaży gadżetów i aukcji podczas Koncertu Głównego. W tym roku można było nabyć m.in. oryginalną koszulkę Roberta Lewandowskiego, w barwach Borussii Dortmund, złote serduszka, koszulkę z podpisami zawodników, trenerów i działaczy SKK Siedlce oraz wycieczkę po siedleckim Zakładzie Karnym. 

Siedlce to jedno z nielicznych miast, które z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy grają od samego początku. Już tradycyjnie Sztab WOŚP działał przy Miejskim Ośrodku Kultury, a swoją siedzibę miał w Sali Widowiskowej Podlasie przy ul. Sienkiewicza 63.  

Od 8:00 w niedzielę ponad 300 wolontariuszy z kolorowymi puszkami i identyfikatorami Fundacji zbierało pieniądze, rozdawało czerwone serduszka i sprzedawało wyjątkowe gadżety Orkiestry. Zebrane pieniądze trafiły do Banku Pekao SA przy ul. Wojskowej. W tym roku będą przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. 

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe