Próbowali wyłudzić kredyt

  • 29.05.2013, 10:25
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
Próbowali wyłudzić kredyt
W policyjnym areszcie zatrzymano 28 i 26 – letnich mieszkańców Siedlec, którzy w jednej z placówek bankowych na terenie miasta posługując się sfałszowanymi zaświadczeniami o zarobkach próbowali wyłudzić kredyt. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W policyjnym areszcie zatrzymano 28 i 26 – letnich mieszkańców Siedlec, którzy w jednej z placówek bankowych na terenie miasta posługując się sfałszowanymi zaświadczeniami o zarobkach próbowali wyłudzić kredyt. Za popełnione przestępstwo sprawcy grozi obecnie kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek, 27.05 policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą siedleckiej komendy w jednej z placówek bankowych na terenie Siedlec zatrzymali 28 i 26 – letnich mężczyzn, który na podstawie sfałszowanych zaświadczeń o zarobkach próbowali wyłudzić kredyt. W chwili zatrzymania mężczyźni ci podjęli próbę ucieczki z miejsca zdarzenia, lecz zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy po krótkim pościgu. Obydwaj zostali osadzeni w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy, a pracujący przy niej policjanci ustalają czy było to jedyne przestępstwo jakich mogli się oni dopuścić. Dzisiaj (28.05) podejrzani usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa i zostali objęci dozorem policyjnym. Za czyn ten grozić im może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe