KROPLA TWOJEGO SERCA

  • 23.05.2013, 08:00
  • Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
KROPLA TWOJEGO SERCA
W piątek, 24 maja w godzinach 8:00 - 14:00 na placu przy fontannie w Centrum Miasta Siedlce organizowana jest akcja krwiodawstwa pt. KROPLA TWOJEGO SERCA. Specjalnie na tę okazję przyjedzie ambulans do poboru krwi. Akcji towarzyszyć będą m.in. warsztaty Pierwszej Pomocy i konsultacje lekarskie.

24 maja w piątek od godziny 8:00 do 14:00 na placu przy fontannie w Centrum Miasta Siedlce organizowana jest akcja krwiodawstwa pt. KROPLA TWOJEGO SERCA. Specjalnie na tę okazję przyjedzie do nas ambulans do poboru krwi. Akcji towarzyszyć będą m.in.:
- warsztaty Pierwszej Pomocy
- bezpłatne konsultacje lekarskie
- koncert młodych artystów, którzy śpiewem podziękują wszystkim, którzy przyczynili się do akcji,
oraz będzie można wziąć udział w konkursie na najlepsze życzenia na Dzień Matki!
Kropla Twojego Serca to wartościowa akcja, która ma na celu promowanie honorowego krwiodawstwa. Ten szczytny zamiar jednocześnie ma za zadanie uświadomić Naszej Uczelni oraz mieszkańcom miasta Siedlce że oddanie krwi to postawa i zachowanie, które przyczynić się może do uratowania zdrowia i życia innych ludzi.
Patronat honorowy nad akcją obieli:

Organizatorami akcji są: Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Koło Naukowe EXPLORATOR (Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych) i Młodzieżowa Rada Miasta Siedlce.

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe