Koncert - Bóg, Honor, Ojczyzna

  • 04.04.2013, 16:00
  • Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
Koncert - Bóg, Honor, Ojczyzna
W niedzielę, 7 kwietnia o godz. 19.00, w Kościele p.w. Ducha Świętego w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 37, będzie miał miejsce niezwykły KONCERT pt. „BÓG, HONOR, OJCZYZNA” w hołdzie Wszystkim, którzy oddali swe życie w imię miłości do Ojczyzny. Podczas koncertu wybrzmi "Magnificat" D-dur J. S. Bacha.

W niedzielę, 7 kwietnia o godz. 19.00, w Kościele p.w. Ducha Świętego w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 37, będzie miał miejsce niezwykły KONCERT pt. „BÓG, HONOR, OJCZYZNA” w hołdzie Wszystkim, którzy oddali swe życie w imię miłości do Ojczyzny. Podczas koncertu wybrzmi  "Magnificat" D - dur Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu Chóru Miasta Siedlce z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce oraz Solistów: Izabelli Jaszczułt – Kraszewskiej - sopran, Justyny Kowyni – Rymanowskiej – alt, Pawła Wolskiego – tenor, Patryka Rymanowskiego – bas.
Całość poprowadzi - dyrygent: Mariusz Orzełowski.
   
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe