Sokołowska Strefa Kultury - Listopad 2015

  • 01.12.2015, 16:45
  • SOK
media-Filmy-SOK_Listopad
loadingŁaduję odtwarzacz...
W programie m.in.: relacja z Zaduszek Jazzowych, występu Kabaretu Skeczów Męczących oraz z obchodów 50-lecia Sokołowskiego Ośrodka Kultury.
 W programie m.in.: relacja z Zaduszek Jazzowych, występu Kabaretu Skeczów Męczących oraz z obchodów 50-lecia Sokołowskiego Ośrodka Kultury.
SOK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Michał Kurc
Michał Kurc 07.12.2015, 10:50
Dziękuję Ali i Zenkowi za wystawę. Nie byłem zaproszony na tą uroczystość jednak pozwoliłem sobie być 3 grudnia i obejrzeć wystawę. Wiele wspomnień... - jednak informacje o fotografii były b. skąpe i wymagają poprawek, którymi dzielę się w galerii "od 1964 roku Powiatowy Dom Kultury" na mojej autorskiej stronie http://www.fotografika-kurc.pr… Pozdrawiam Animatorów kultury w Sokołowie Podlaski. Dziękuję TV WSCHÓD za relację.
Gość
Gość 01.12.2015, 16:57
Sokołowskiemu Ośrodkowi Kultury, życzę kolejnych 50 lat w tak wspaniałym stanie. Dobra robota!

Pozostałe