KREW PILNIE POTRZEBNA!

  • 25.01.2013, 08:25
  • Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny
KREW PILNIE POTRZEBNA!
Długoletni pracownik naukowy Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego, dr Janusz Deska przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Bez zapasu krwi niemożliwe jest jego dalsze leczenie. Krew można oddawać w Punkcie Krwiodawstwa na ul. Formińskiego 14.

Potrzebna jest krew dla Janusza Deski. Długoletni pracownik naukowy Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Bez zapasu krwi niemożliwe jest jego dalsze leczenie.


Osoby, które oddadzą krew mogą otrzymać stosowne zaświadczenie. W tytule należy napisać ,,Janusz Deska - Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach”.

Dokument należy przekazać do Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego na ul. Prusa 14 do pokoju 105 lub bezpośrednio na OIOM Szpitala Wojewódzkiego. 

W Siedlcach krew można oddać w punkcie krwiodawstwa na ul. Formińskiego 14.
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe