Roboty na Floriańskiej

  • 14.11.2015, 08:00
  • Urząd Miasta Siedlce, foto: mapa.targeo.pl
Roboty na Floriańskiej
Do końca listopada kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ul. Floriańskiej. Do 28 listopada, na odcinku od ul. Pułaskiego do Młynarskiej, odbywać się będzie wymiana nawierzchni. Na blisko 300 metrowym odcinku zostanie sfrezowana stara, nierówna nawierzchnia asfaltowa i położona nowa warstwa.

Roboty na Floriańskiej

Praktycznie do końca listopada kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ul. Floriańskiej. Do 28 listopada, na odcinku od ul. Pułaskiego do Młynarskiej, odbywać się będzie wymiana nawierzchni.

Na blisko 300 metrowym odcinku zostanie sfrezowana stara i nierówna nawierzchnia asfaltowa, a następnie położona zostanie nowa warstwa. Przy okazji odbędzie się także regulacja studzienek kanalizacyjnych. Podczas remontu na ulicy Floriańskiej, na odcinku od Pułaskiego do Młynarskiej będzie obwiązywało ręczne sterowanie ruchem.

Urząd Miasta Siedlce, foto: mapa.targeo.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkanka
mieszkanka 14.11.2015, 21:13
a kiedy chodniki.To masakra jakie są teraz a to centrum

Pozostałe