Skanska dokończy budowę Aquaparku

  • 28.08.2012, 14:43
  • Agencja Rozowoju Miasta Siedlce
Skanska dokończy budowę Aquaparku
Agencja Rozwoju Miasta Siedlce informuje, iż w dniu 4 września (wtorek) wyłoniony został wykonawca zadania inwestycyjnego pn. Kontynuacja budowy Aquaparku w Siedlcach. Spośród dwóch ofert złożonych w wyniku postępowania, spółka za najkorzystniejszą uznała ofertę złożoną przez firmę Skanska.

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 4 września 2012 r. wyłoniony został wykonawca zadania inwestycyjnego pn. Kontynuacja budowy Aquaparku w Siedlcach.
Spośród dwóch ofert złożonych w wyniku postępowania, spółka za najkorzystniejszą uznała ofertę złożoną przez firmę Skanska S.A., z Siedzibą w Warszawie, przy ul. Gen. J. Zajączka 9.
Całkowita ofertowa ryczałtowa cena wykonania przedmiotu zamówienia brutto wynosi 34 229 191,32 zł. Wyłoniony wykonawca spełnił ponadto wszystkie warunki udziału w postępowaniu, a treść oferty była zgodna z prawem zamówień publicznych.
Jeśli w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia decyzji o wyborze oferty nie wpłynie protest ze strony oferentów, Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. z o.o. i Skanska S.A. podpiszą umowę na kontynuację budowy siedleckiego aquaparku.

Agencja Rozowoju Miasta Siedlce

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe