Bezpiecznie w fotelikach samochodowych

  • 08.08.2012, 14:54
  • KOMENDA MIEJSKA POLICJI
Bezpiecznie w fotelikach samochodowych
7 sierpnia we wtorek policjanci z siedleckiej drogówki prowadzili działania mające na celu sprawdzenie czy dzieci są bezpiecznie przewożone w samochodach. Przypominali dorosłym, że do ich obowiązku należy dbanie o bezpieczeństwo dzieci w trakcie podróży. Takie kontrole potrwają do końca wakacji.

7 sierpnia w wtorek policjanci z siedleckiej drogówki od wczesnych godzin rannych prowadzili działania mające na celu sprawdzenie czy dzieci są bezpiecznie przewożone w samochodach. Przede wszystkim policjanci podczas kontroli drogowej zwracali uwagę czy dzieci podróżują w fotelikach z zapiętymi pasami. Przypominali też osobom dorosłym, że do ich obowiązku należy dbanie o bezpieczeństwo dzieci w trakcie podróży.

Podczas wczorajszych kontroli pojazdów okazało się, iż rodzice najmłodszych wykazują się dużą odpowiedzialnością bo w sposób prawidłowy i bezpieczny przewożą swoje pociechy w samochodach. Policjanci ruchu drogowego aby zachęcić najmłodszych do jazdy w fotelikach i zapinania pasów, podczas kontroli drogowej dawali najmłodszym na pamiątkę maskotki Pancernika Gustawa. Działania takie prowadzone będą na terenie powiatu siedleckiego do końca wakacji.

 

KOMENDA MIEJSKA POLICJI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe