KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę kradzieży roweru

  • 29.10.2015, 14:05
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
media-Filmy-rower3
loadingŁaduję odtwarzacz...
Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości młodego mężczyzny widocznego na załączonym zdjęciu. Jest on podejrzewany o kradzież roweru, do której doszło na ul. Warszawskiej w Siedlcach. W związku z powyższym prosimy o kontakt tel. 25-643-23-60 lub 997.

KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawcę kradzieży roweru. 

Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości młodego mężczyzny widocznego na załączonym do tekstu zdjęciu. Jest on podejrzewany o kradzież roweru, do której doszło na ul. Warszawskiej w Siedlcach.

Mężczyzna ten, wykorzystując fakt pozostawienia przez pokrzywdzonego bez zabezpieczenia roweru przed wejściem do sklepu przy ul. Warszawskiej w Siedlcach dokonał jego kradzieży.

W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę z fotografii, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

 

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe