Stop Wysokim Cenom Paliw

  • 23.03.2012, 11:53
  • Łukasz Jasiński
Stop Wysokim Cenom Paliw
Już w sobotę (24.03) odbędzie się protest przeciwko wysokim cenom paliwa nie tylko w naszym mieście ale i całym kraju. Protest rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa mniej więcej do godziny 15.
Już w sobotę (24.03) odbędzie się protest przeciwko wysokim cenom paliwa nie tylko w naszym mieście ale i całym kraju. Protest rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa mniej więcej do godziny 15

I ETAP: Godz.:12:00 wyjazd do centrum miasta: Warszawska, Piłsudskiego,skręt w prawo ul. Floriańska, skręt w Pułaskiego, skręt w ul. Armi Krajowej do stacji PKP, ul. Formińskiego, 3go Maja do Brzeskiej, na końcu Brzeskiej powrót do centrum miasta, może być przez stację Orlen, ul. Floriańska, Piłsudskiego, Warszawska i wyjazd w kierunku Warszawy.
II ETAP: Pobyt ok. 1h na wylotowych stacjach paliw BP, Orlen i bardzo powolne tankowanie.
III ETAP: Wyjazd w stronę Warszawy.

ETAP -I (dla chętnych) godzina 11:00 tego samego dnia powolne tankowanie na stacjach paliw Shell ul. Brzeska i Orlen ul. Floriańska.

 KARTKA A4 na szybę (do wydruku): www.twojepaliwo.pl/protest-a4.png
Info Piotrek tel 607043529

Regulamin Protestu Paliwowego:

1. Uczestnikiem protestu może być każdy kierujący pojazdem dopuszczonym do ruchu, posiadającym ważne badania techniczne, ważną polisę OC oraz wyposażenie obowiązkowe. Stan techniczny pojazdu musi być zgodny z przepisami.

2. Uczestnik protestu podporządkowuje się organizatorom lokalnym, słucha ich poleceń i nie utrudnia przebiegu protestu.

3. Uczestnik protestu musi przestrzegać wszystkich przepisów ruchu drogowego, przypominam, że używanie klaksonu jest wykroczeniem, zmiany pasów ruchu muszą być sygnalizowane.

4. Uczestnik porusza się z minimalną dozwoloną prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu. I nie utrudnia jazdy innym uczestnikom drogi.

5. Uczestnik zachowuje się w sposób kulturalny, nie reaguje na zaczepki innych osób i przestrzega prawa.

6. Uczestnik protestu musi być trzeźwy, niedopuszczalne jest również spożywanie i posiadanie alkoholu podczas protestu.

7. Uczestnik protestu robi wszystko by protest przebiegał sprawnie i zgodnie z wszelkimi przepisami ruchu drogowego i prawa.

8. W przypadku, gdy protest odbywa się na drogach wielo jezdniowych nie wolno blokować lewego pasa drogi, służy on jedynie do wyprzedzania pozostałych pojazdów. Dlatego należy w sposób bezpieczny wyprzedzać pozostałych uczestników powracając później na prawy pas.

Pozdrawiamy – organizatorzy:

Jasiński Łukasz oraz Mayka.

Łukasz Jasiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe